BIO sportovní výživa

Bioprodukty jsou takové produkty, které jsou vyrobeny z biopotravin. Biopotravina je produkt vyprodukovaný v souladu s požadavky zákona o ekologickém zemědělství. Konzumací a nákupem biopotravin a produktů z nich vyrobených, přispíváme k lepším životním podmínkám chovaných zvířat a nižšímu znečišťování životního prostředí chemickými látkami.  Spotřebitelé dnes již vědí, že konzumací biopotravin chrání jak své zdraví, tak i okolní životní prostředí.

Biopotraviny přinášejí výhody zejména co se týká zdravotní nezávadnosti a kvality. Na rozdíl od klasických potravin neobsahují chemická aditiva, konzervanty, stabilizátory, umělá barviva atd. Je prokázáno, že biopotraviny mají lepší výživovou hodnotu (vyšší obsah vitamínů, zejména vitamínů C a E, vyšší obsah minerálních látek). Ekologicky vypěstovaná zelenina má nižší obsah dusičnanů až o 50 % a nižší obsah pesticidů o více než 90 % v porovnání s konvenční zeleninou.

Isostar přináší inovativní řadu bioproduktů, které jsou vyrobeny z těch nejčistších biopotravin a svým složením odpovídají potřebám sportovce. Pokračování zde.

Facebook
YouTube
Instagram